Выбрать страницу

День відкритих дверей #OpenDayKidsHub

Нарешті!

Весна відкриває НОВИЙ НАБІР учнів до Сімейної школи Kids Hub у Броварах на 2019-2020 навчальний рік! 🙂

Ви мрієте про світле майбутнє для своїх дітей?
Вважаєте найкращою інвестицію саме в освіту?
Шукаєте нові можливості для іноваційного навчання та розвитку?
Вірите в Україну та її Європейське майбутнє?

Запрошуємо батьків та дітей на День відкритих дверей #OpenDayKidsHub 2 березня (субота) з 10:30 до 12:30 за адресою: вул. М.Лагунової, 4б.

ВПЕРШЕ! Ми чекаємо нових дітей не тільки у 1-8 класи, але й за прикладом наших американських партнерів відкриваємо набір до підготовчого класу для дітей 5-6 років! 🙂

Ми проведемо екскурсію по закладу площею більше 500 квадратних метрів, будемо розважати та навчати дітей, поки батьки зможуть подивитись презентацію історії школи та планів на наступний навчальний рік, розповімо про умови навчання та критерії відбору сімей до зарахування, відповімо на питання оплати за навчання та ви дізнайтесь першими про унікальну систему знижок, а також розкриємо багато інших секретів.

На вас чекає безліч нових знайомств, гарний настрій, подарунки та радість спілкування з великою родиною KidsHub!

Завітайте до нас у суботу 2 березня з 10:30 до 12:30 на Лагунової, 4б, але попередньо обов’язково реєструйтесь (кількість місць обмежена!) за телефоном: 068-55-259-55.

 

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч саме з вашою родиною! 🙂

Відкриття нової Сімейної школи KidsHub в Броварах!

У нас для вас радісна новина! Другого вересня ми не тільки святкували день знань, а й провели офіційне відкриття дверей нової Сімейної школи KidsHub в Броварах! Якщо ви шукаєте альтернативу звичайній школі або тільки збираєтесь йти до школи – ми чекаємо на вас вже...

читать далее