Выбрать страницу

Акція! Навчання від 6.000 грн/міс!

«Найкраща інвестиція в майбутнє — це інвестиція в освіту своїх дітей!»

Шановні батьки!

Представляємо вашій увазі акцію! Навчання від 6.000 грн/міс у Сімейній школі #KidsHub Бровари на новий 2020/21 навчальний рік!

Сподіваємось, що справедлива вартість освітніх послуг, безліч знижок і пільг та ще більша різноманітність варіантів оплати вас приємно здивують. Переконані, це допоможе не тільки підвищити якість освіти, але й побудувати стійкі відносини між нами, які базуються на повазі один до одного та Довірі. Ми не ідеальні, але з вашою підтримкою хочемо й надалі залишатись у рейтингу «ТОП-10 найкращих альтернативних шкіл України».

«Наше соціальне підприємство було створено задля об`єднання у спільноту люблячих вчителів, відповідальних батьків та вільних дітей навколо трьох ключових Цінностей Сімейної школи KidsHub: 🕊 Свобода❤️ Любов та ☝️ Відповідальність. Нехай ця велика Ідея та мрія про краще життя для майбутніх поколінь продовжує згуртовувати нас ще більше кожного дня!», — Марина та Анатолій Засоба.

Приходьте до нас у гості та дізнавайтесь подробиці акції та спеціальних знижок.

Телефонуйте: 068-55-259-55.

Відкриття нової Сімейної школи KidsHub в Броварах!

У нас для вас радісна новина! Другого вересня ми не тільки святкували день знань, а й провели офіційне відкриття дверей нової Сімейної школи KidsHub в Броварах! Якщо ви шукаєте альтернативу звичайній школі або тільки збираєтесь йти до школи – ми чекаємо на вас вже...

читать далее