Выбрать страницу

Альтернативна школа

Приєднуйтесь до нас:

альтернативна початкова школа kids hub

Альтернативна школа сімейного типу KIDS HUB

Ми — невелика сімейна школа, заснована на трьох цінностях — любов, свобода та відповідальність. Наші педагоги створюють вільну творчу атмосферу, щоб дитина могла із задоволенням засвоювати знання, розкриваючи свої здібності, свій потенціал.

Наші школярі — щасливі, здорові, розумні та самостійні. Вони – гармонійно розвинуті діти, які прагнуть отримувати нові знання.

Це — Люди Нового Покоління!

Отримати консультацію

Комфортний
простір

Де дитина не тільки навчається, а ще дозволяє собі проявлятись. Діти відчувають спокій, любов та відкритість вчителів.

Авторські
розробки

Авторські розробки занятть кожного вчителя-тьютора в поєднані з найкращими працями світових лідерів у навчанні.

Професійні
вчителі

Тьютори які слідкують, навчають, створюють атмосферу гармонічного розвитку та цікавого навчання

Міжкласова
система

Діти з усіх класів спілкуються, граються, обідають, роблять щось у творчій майстерні разом, налагоджуючи зв’язок

Умови

  • Період навчання:навчальний рік з вересня по травень
  • Вік:1-11 клас
  • Розклад занять:з 9:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю
  • Система навчання:модульна, в кожному модулі по 2-3 заняття з невеликими перервами. Ми навчаємось за державною програмою Мінестерства освіти. Ще додатково маємо розвиваючі заняття.

Домашня школа KIDS HUB

Альтернативна школа сімейного типу передбачає участь батьків у житті навчального закладу та житті своєї дитини. Це коли мама і тато, що володіють різними талантами і вміннями, можуть поділитися своїми знаннями з дітьми.

Батьки — це наші однодумці. Вони, як і ми, вважають, що нинішня система освіти застаріла, тому тата і мами хочуть, щоб їх дитина була щаслива від того, що вона ходить до школи.

Наша школа працює за програмою Міністерства освіти України, з якою можна ознайомитися на офіційному сайті відомства. Оцінок в нашій школі немає — знання ми перевіряємо щодня на заняттях.

Основні предмети — математика, українська мова, українська література, грамота та англійська мова, тому що вони в обов’язковому порядку проходять атестацію у державній школі, до якої прикріплені.

Але основна мета нашої школи — бажання дитини навчатися, по-новому пізнавати, думати, міркувати, спілкуватися, а також ділитися отриманою інформацією з іншими дітьми.

Понеділок у нашій школі творчий день. Школярі навчаються через творчість. Наприклад, у нас проводяться уроки малювання з професійним художником. П’ятниця — день «підтягування хвостів». Учень самостійно наздоганяє втрачене за тиждень.

Все це робиться для того, щоб на вихідних дитина відпочивала і набиралася сил на майбутню навчальну неділю. Вівторок, середа і четвер — це найбільш інтенсивні дні. Діти з педагогами вивчають мови, математику, грамоту, літературу. Варто зазначити, що для навчання дітей англійської мови ми вибрали інноваційну освітню систему School of Tomorrow — одну з найрозвиненіших і затребуваних у всіх країнах світу.

Прогулянки — невід’ємна частина нашого дня. За бажанням кожна дитина може відвідувати танцювальні заняття з хіп-хопу. Також учні постійно відвідують виставки, музеї, театри. У дружній і веселій обстановці ми відзначаємо дні народження своїх підопічних.

Записатися на пробне заняття