Выбрать страницу

Про нас

Приєднуйтесь до нас:

Коротко про нас

Ми служимо суспільству шляхом створення умов і надання можливостей для всебічної підтримки дітей у навчанні та розвитку. Kids Hub — це сімейний простір навчання та розвитку по-домашньому. Kids Hub — це соціальне підприємство, яке постійно інвестує частину свого прибутку в інноваціїї в освіті.

Kids Hub був створений родиною Анатолія і Марини Засоба заради майбутнього своїх дітей та дітей своїх друзів й однодумців. Kids Hub — це хабскулінг. Унікальне явище в освіті дітей в Україні, де поєднуються переваги та одночасно виправляються недоліки хоумскулінгу та приватної школи.

Отримати консультацію

Якщо ви потрапили на наш сайт — це не випадковість!
Ви знайшли нас, а ми знайшли вас!

Декілька років тому, у 2014 р., наше тихеньке сімейне життя у гарному, теплому місті на узбережжі — Севастополі, дуже змінилось і ми опинились у бурхливій столиці. І того ж року наша старша донька Джая пішла у перший клас до державної школи. Ні ми, ні дитина не були готові до вимоги школи — вільно володіти українською мовою, адже у рідному місті навчання було тільки російською. Ми почали дуже швидко все вивчати заново. БАГАТО ТРУДНОЩІВ СПІТКАЛО НАС- не тільки дитину, а й батьків також. Через те, що не все розуміла з пояснень вчителя, Джая стала втрачати інтерес до начання. Ще у цей же час народився хлопчик Марк. А у доньки такий важливий перший клас — основа на все життя.

То через рік ми вже зрозуміли що нам (всій родині) потрібні зміни! Прийшов час! Наші добрі друзі розповіли про свій досвід і відкрили для нас щастя сімейної освіти!!! І ось тут все закрутилось… з 2016 року ми вже відкрили двері KidsHub для всіх діточок та батьків які зіткнулися з труднощами у школі або вже одразу обирали альтернативну освіту. У цьому навчальному році разом із Джаєю опановували знання ще 12-13 дітей з 1 по 4 клас. Це неймовірний досвід! Все зовсім інакше, нове, непердбачуване! Головний показник успіху для нашої родини — бажання Джаї ходити до школи. А вже і Марк підростає, тому дошкільна освіта для нас також актуальна. Ми вкладаємо душу, любов до дитини та сімейні цінності в основу школи або садочка.

Засновник сiмейного простору KIDS HUB

Марина та Анатолій Засоба

Наша команда

Марина Засоба

Засновник та директор
Сімейного простору KIDS HUB

Пані Алла

Пані Алла
Вчителька молодшої ланки

Христина Барковська

Вчитель 2 класу, тьютор

Семенов Володимир

Вчитель, тьютор, вчитель інформатики

Ломовцева Юлія

Менеджер

Кузьменко Аліса

Координатор проектної роботи, тьютор

Недошитко Ольга

Тьютор, психолог

Розкрити

Олена Овчаренко

Вчитель-тьютор
Викладач англійської мови

Закрити

Ми в соціальних мережах