Выбрать страницу

Про нас

Приєднуйтесь до нас:

Коротко про нас

Ми служимо суспільству шляхом створення умов і надання можливостей для всебічної підтримки дітей у навчанні та розвитку. Kids Hub — це сімейний простір навчання та розвитку по-домашньому. Kids Hub — це соціальне підприємство, яке постійно інвестує частину свого прибутку в інноваціїї в освіті.

Kids Hub був створений родиною Анатолія і Марини Засоба заради майбутнього своїх дітей та дітей своїх друзів й однодумців. Kids Hub — це хабскулінг. Унікальне явище в освіті дітей в Україні, де поєднуються переваги та одночасно виправляються недоліки хоумскулінгу та приватної школи.

Отримати консультацію

Якщо ви потрапили на наш сайт — це не випадковість!
Ви знайшли нас, а ми знайшли вас!

Декілька років тому, у 2014 р., наше тихеньке сімейне життя у гарному, теплому місті на узбережжі — Севастополі, дуже змінилось і ми опинились у бурхливій столиці. І того ж року наша старша донька Джая пішла у перший клас до державної школи. Ні ми, ні дитина не були готові до вимоги школи — вільно володіти українською мовою, адже у рідному місті навчання було тільки російською. Ми почали дуже швидко все вивчати заново. БАГАТО ТРУДНОЩІВ СПІТКАЛО НАС- не тільки дитину, а й батьків також. Через те, що не все розуміла з пояснень вчителя, Джая стала втрачати інтерес до начання. Ще у цей же час народився хлопчик Марк. А у доньки такий важливий перший клас — основа на все життя.

То через рік ми вже зрозуміли що нам (всій родині) потрібні зміни! Прийшов час! Наші добрі друзі розповіли про свій досвід і відкрили для нас щастя сімейної освіти!!! І ось тут все закрутилось… з 2016 року ми вже відкрили двері KidsHub для всіх діточок та батьків які зіткнулися з труднощами у школі або вже одразу обирали альтернативну освіту. У цьому навчальному році разом із Джаєю опановували знання ще 12-13 дітей з 1 по 4 клас. Це неймовірний досвід! Все зовсім інакше, нове, непердбачуване! Головний показник успіху для нашої родини — бажання Джаї ходити до школи. А вже і Марк підростає, тому дошкільна освіта для нас також актуальна. Ми вкладаємо душу, любов до дитини та сімейні цінності в основу школи або садочка.

Засновник сiмейного простору KIDS HUB

Марина та Анатолій Засоба

Наша команда

Марина Засоба

Засновник та директор
Сімейного простору KIDS HUB

Христина Барковська

Вчитель 2 класу, тьютор

Семенов Володимир

Вчитель, тьютор, вчитель інформатики

Ломовцева Юлія

Менеджер

Кузьменко Аліса

Координатор проектної роботи, тьютор

Недошитко Ольга

Тьютор, психолог

Розкрити

Олена Овчаренко

Вчитель-тьютор
Викладач англійської мови

Закрити

Ми в соціальних мережах