Выбрать страницу

Практичний семінар за методикою «ТВВЗ» (Теорія вирішення винахідницьких задач)

Шановні батьки та педагоги, якщо вам цікавий розвиток нового підростаючого покоління, тоді цей практикум спеціально для Вас в Просторі дитячого розвитку KIDSHUB!

Багато хто сперечається про те, чому слід навчати дітей, а чому — ні. Існує безліч думок, але всі вони сходяться в одному – дітям майбутнього потрібно вміти креативно мислити!

Завжди варто навчитись правильно бачити те, чого не можуть побачити інші, бачити ситуацію з різних сторін і сприймати важку задачу, як виклик і можливість проявити знання. Якщо Ваша дитина зможе знаходити не одне рішення проблеми, то це дасть можливість зробити її життя легшим і яскравішим.

Теорія вирішення винахідницьких задач, або ТВВЗ — це область знань про основи розвитку та методи вирішення винахідницьких задач. Являє собою узагальнений досвід винахідництва і вивчення основ розвитку.

Приходьте і разом з нами почніть розвиватися і працювати за методикою ТВВЗ-педагогіки, яка полегшує і робить процес навчання Вашої дитини більш захоплюючим. Завдяки цій технології ми підготуємо дітей до життя, де не існує «правильної» відповіді, а є величезний простір для творчого зростання.

Семінар проводить Наталя Ельникова — педагог з 25-річним стажем (англ. м. і творчість, розвиваючі заняття), сертифікований бізнес-тренер серед міжнародних компаній і дитячих груп, а також тьютор-предметник, тьютор-наставник, входить до ТАУ (тьюторська асоціація України). Проводить заняття з розвитку креативного мислення для дітей від 6 до 10 років. Пройшла курс і отримала сертифікат з ТВВЗ-педагогіки А. Гіна.