Выбрать страницу

Дитячий садок

Приєднуйтесь до нас:

Ця послуга тимчасово призупинена
Дитячий садок Київ

Дитячий садок короткого дня KIDS HUB

Створюючи наш садок ми в першу чергу втілили ідею екологічного простору, де дитина граючи здобуває нові знання, розвиває навички взаємодії з людьми та різноманітними предметами. Де творчі заняття, крім розкриття художніх талантів, спрямовані також на створення корисних речей, які допоможуть малечі організувати світ навколо себе. А активні ігри під керівництвом досвідчених педагогів корисно впливають на фізичне здоров’я діточок.

Наша малеча з радістю проводять час з нами кожного дня!

Отримати консультацію

Комфортний
простір

Який є безпечним для дитини не тільки у навчанні та грі, а ще й для особистого прояву та розкриття себе

Нові
програми

Які розробляють самі вчителі, на основі елементів Вальдорфської педагогіки та методики Монтесорі.

Вчитель
тьютор

Знаходиться з дітками і слідкує не тільки за практичним виконанням завдань,а також за емоційним станом дитини.

Щасливі
діти

Завдяки балансу в навчанні, та всесторонньому розвитку. Діти отримують знання в ігровій формі.

Умови

  • Період навчання:навчальний рік з вересня по травень
  • Вартість:від 3200 гривень на місяць
  • Вік:діти від 3 до 6 років
  • Розклад занять:з 10:00 до 14:30 з понеділка по п’ятницю
  • Система навчання:поурочна

Дитячий садок KIDS HUB

Це групи не повного дня для дітей 3-4 років та 5-6 рочків. 3-4 роки — «Починаємо творити». 5-6 років — «Підготовка до школи»

Наш садочок заснован на трьох світових філософіях дошкільного розвитку та навчання: Монтесорі, Вальдорф-Штайнер и Реджо-Эмілія. Наші тьютори взяли найкращі ідеї до кожного віку. Завдяки сінтезу — діти залюбки ходять до садочку та навчаються з великою радісттю.

Кожен день починається з усмішки! Прокидаємось разом-хвилинки вільного руху під музику, разом співаємо та вітаємо обіймами)

Після того вчитель-тьютор з дітками проговрює і малює на дошці планування на день, тоді дітки краще відчувають себе. Так починається «робочий день»)

Обов’язково на тижні в кожній группі заняття з логіки, творчості (малювання,виліплювання, аплікаціі…тощо), музичне мистецтво, танок (обов’язково як аспект фізичного розвитку дитини), англійська мова 3 рази на тиждень та загальноосвітні предмети (за віком!): математика, читання, письмо, навчання грамоті.

Кожна аудиторія просторна, світла, є місце і сидіти за столом, і навчатись граючись на цікавому килимі. Обов’язково є час і для смачненького перекусу та прогулянки на дитячий майданчик. І це все дітки встигають зробити до обіду — коли вже приходять батьки і забирають на обідній сон.

Кожного дня діти повертаються щасливі та з великим бажанням навчатись, дізнавтись та робити щось новеньке!

Записатися на пробне заняття